Mustang Dámske Rifle Sissy Slim

Akcia -30% Plus size ženy
Spresnite výber produktu
Varianta neexistuje
Modrá

Štandardná cena 89,99 €. Ušetríte 30% (27 €) 62,99 €
ks

Materiál:95% bavlna, 3% elastomultiester T400, 2% elastan
viac

Výrobca: MustangKód produktu: 1012534-5000 Doprava a platba

Tabuľka veľkostí

S jemne opranými tenkými džínsami Sissy vytvoril Mustang super všestranný každodenný šperk, ktorý bez námahy doplní váš outfit. Priliehavú siluetu s perfektne dávkovaným strečovým obsahom zvýrazňuje len kontrastné prešívanie a naznačené nosné záhyby. Džínsy na voľný čas môžu byť len ťažko autentickejšie a lichotivejšie ako táto džínsová verzia.

Ůzký - Slim fit
Pozícia sedu:
Vysoký - High rise
Nohavice:
Ůzký - Slim leg
Zapínanie:
Zips
Materiál:
95% bavlna, 3% elastomultiester T400, 2% elastan

AKO SPRÁVNE PRAŤ DŽÍNSKY:
Klasické rifle zo 100% bavlny perte pri teplote 30 - 40 stupňov, otočené na ruby, s práškom alebo gélom na farebné oblečenie. Pamätajte, že bavlna sa pri vysokých teplotách zráža. Namáčanie džínsov sa neodporúča, pretože pri namáčaní kožený štítok s názvom firmy výrobcu napučí a zafarbí látku z koženého štítku. Odporúča sa prať džínsy na prvé pranie oddelene od ostatných vecí.

Klasické džínsy sú varené a nie varené.

Nevyprané džínsy pri prvom praní zafarbia vodu, preto v žiadnom prípade neperte s iným oblečením, poškodíte tým iné veci. Po vypraní by sa tepelne neupravené džínsy mali dvakrát alebo trikrát opláchnuť, pretože tkanina je hustá a mydlový roztok sa nebude dobre opláchnuť. Na zmäkčenie tkaniny môžete pri praní pridať kondicionér. Džínsy zmäknú a zachovajú si svoju farbu.

Klasické džínsy počas sušenia nepresušujte, budú sa veľmi ťažko vyhladzovať. Ideálne je rifle trochu nesušiť, vyzliecť a vyžehliť a nechať trochu preschnúť. Mierne vlhké džínsy sa budú ľahšie žehliť a látka sa lepšie zachová.

S opranými džínsami je všetko trochu jednoduchšie, prakticky sa nekrčia. Farba, ktorá schádza pri prvom umytí, nie je taká veľká ako pri nevyvarených. Ale aby ste predišli nedorozumeniam pri prvom praní, perte oddelene od ostatných vecí. V budúcnosti možno vyprané džínsy prať s inými bavlnenými predmetmi, ktoré majú podobnú farbu alebo tmavú farbu. Ak chcete, aby boli vaše džínsy jemné, pridajte pri praní kondicionér. Džínsy budú jemné a zachovajú si svoju farbu. Po prvom umytí je lepšie opláchnuť dvakrát. Pri ďalšom umývaní ho môžete raz opláchnuť.

Džínsy s prešívaním. Ide o džínsy pozostávajúce spravidla z 95-98% bavlny a 2-5% elastanu. Elastan je gumová niť votkaná do bavlnenej látky. Vďaka elastanu sa strečové džínsy dobre naťahujú a držia tvar postavy. Výhoda tohto materiálu: veľmi príjemne sa nosí, po vypraní sa prakticky nekrčí, pri nosení sa veľmi nevyťahuje. Čím viac je materiál natiahnutý, tým ľahšie sa látka naťahuje.

Džínsy s elastanom vyžadujú starostlivejšiu starostlivosť.
- Pranie v horúcej vode nad 40 stupňov vedie k postupnému zničeniu strečovej nite, následkom čoho pri dlhšom používaní už rifle nedržia tvar, rýchlo sa začnú naťahovať, preto rifle s elastanom prať len na 30 stupňov .
- Pri plákaní džínsov so strečom nepridávajte kondicionér. Pretože zmäkne napínaciu niť a nohavice sa začnú rýchlo naťahovať.
- Džínsy so strečom sa neodporúčajú sušiť na slnku.

POZOR !

Prosíme zákaznikov aby pri objednaní nohavíc napísať do poznámky obvod pásu. Nohavice pred odoslaním odmeriame, v prípade že veľkosť nohavíc nebude dobrá, budeme Vás hneď kontaktovať aby ste nemuseli zbytočne tovar vracať alebo vymieňať. Ďakujeme za pochopenie.

Typ Rifle